logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia 5110 - szum w głośniczku po aktualizacji oprogramowania, co zrobić?

Marek_RADOM 05 Maj 2005 18:12 810 4
REKLAMA
  • #1 1464280
    Marek_RADOM
    Poziom 18  
    Posty: 401
    Pomógł: 2
    Ocena: 13
    Wgralem oprogramowanie nowe do nokii 5110 i po jakims czasie zorientowalem sie że słychac jakis dziwny szum w glośniczku zamiast rozmówcy.....Nie wiem co z tym zrobić.
    Może trzeba wgrac spowrotem oryginalne oprogramwoanie??
    Pomóżcie :)
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 1464394
    Marek_RADOM
    Poziom 18  
    Posty: 401
    Pomógł: 2
    Ocena: 13
    Głośniczek juz przekładałem inny i nic to samo.
    Nie wiem skad pobrac jakis oryginalny soft do 5110.
    Prosze o podanie jakiegos linka do softow.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 1464418
    fijar
    Poziom 14  
    Posty: 50
    Pomógł: 6
    miałem to samo. Wystarczyło zrobić resety knockiem albo dct3 repair by neb. Nie wie mdokładnie którym bo nie sprawdzałem po każdym tylko obydwoma i po tym działało. Spróbuj powinno pomóc. Nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem tych programów. Jak masz to są na www.infonokia.pl
  • #5 1464433
    Marek_RADOM
    Poziom 18  
    Posty: 401
    Pomógł: 2
    Ocena: 13
    Knock-iem wziałem "reset full factory settings" i juz jest ok, dzieki, punkty Ci sie należą :)

    Dodano po 1 [godziny] 24 [minuty]:

    a jednak jeszcze cos nie tak jest.....teraz wcale nie slychac nic...co tu zrobic? pomocy :]

    Dodano po 47 [minuty]:

    Pokombinowałem jeszcze i juz chodzi dzieki za pomoc.
REKLAMA