Wgralem oprogramowanie nowe do nokii 5110 i po jakims czasie zorientowalem sie że słychac jakis dziwny szum w glośniczku zamiast rozmówcy.....Nie wiem co z tym zrobić.
Może trzeba wgrac spowrotem oryginalne oprogramwoanie??
Pomóżcie
Może trzeba wgrac spowrotem oryginalne oprogramwoanie??
Pomóżcie