Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tablet i program do nauki angielskiego

juzewsledz 23 Gru 2012 14:37 7977 14
  • #1 23 Gru 2012 14:37
    juzewsledz
    Poziom 9  

Poszukuję taniego tableta do 300 zł, na którym chciałbym się uczyć języka angielskiego. Co warto kupić? Zastanawiam się nad Android 4.0 VORDON TABLET 7 cali DUAL CORE 1,5 GHz lub GOCLEVER TAB 7500 TABLET 7" 1GHz 4GB ANDR 404. Oba są na androidzie. W grę wchodzi także Tablet Toshiba Journ.E Touch, które jest z windows ce. A może coś innego godnego polecenia? Czy na tych tabletach będę miał możliwość instalacji supermemo lub profesor henry?

0 14
  • #2 04 Sty 2013 23:23
    wekar
    Poziom 14  

Witam.
    Pojęcia nie mam jak z tym pierwszym tabletem. Ale stanowczo odradzam toshibę. Nic na niej nie da się zainstalować. Posiada nakładkę producenta i tak na prawdę do samego win dostępu niema. Dostajesz kilka programów dość archaicznych. Nie mniej do czytania e-booków, internetu, czy słuchania radia internetowego się nadaje.
    Coś tam kombinowali z dostępem chłopaki na http://www.jtlovers.net/JTLovers/.. Sam poszedłem ich tropem i dostęp do windows mam oraz tym samym wielu programów, które są pod ten system. Wszystko ładnie smiga, ale od tego czasu nie mogę się połączyć z siecią WIFI.
    Pzdr.

0
  • #3 04 Sty 2013 23:29
    1177712
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 06 Sty 2013 21:19
    juzewsledz
    Poziom 9  

No dobrze, a jak ma się sprawa z instalacją programu profesor henry na tym tablecie? Posiada on androida więc czy istnieje możliwość instalacji tego programu? Czy może jednak pokombinować w tym wypadku z toshibą, która ma windows ce?
    Kolego Wekar napisałbyś dokładnie jak uzyskałeś ten dostęp do programów pod windows w toshibie?

0
  • #6 07 Sty 2013 16:11
    arnoldziq
    Moderator Programowanie

juzewsledz napisał:
    jak ma się sprawa z instalacją programu profesor henry na tym tablecie?

A jest możliwość zainstalowania tego programu na jakimkolwiek tablecie, który nie jest oparty o architekturę x86 i posiada system Windows?
    Przecież to jest program, który w 99% działa z CD...

0
  • #7 09 Sty 2013 17:48
    juzewsledz
    Poziom 9  

poszperałem trochę w google i znalazłem jeszcze coś takiego: GoClever Tab A73 oraz Modecom Free Tab 2096. Natomiast Manta MID 13, o której pisze Kzyho jest też całkiem ciekawą propozycją. Jak już pisałem wcześniej tablet ma posłużyć mi tylko do nauki angielskiego, więc żadne fajerwerki mnie nie interesują. Znalazłem program do nauki angielskiego Supermemo. Czy jest on wart uwagi i czy pójdzie na anroidzie 4.0?

0
  • #8 09 Sty 2013 17:52
    arnoldziq
    Moderator Programowanie

Chodzi i o to Supermemo ?
    Jeżeli tak, to powinno działać na każdym Android-zie od 2.1 w górę.

0
  • #9 09 Sty 2013 18:02
    juzewsledz
    Poziom 9  

dokładnie o to. Dziękuję za odpowiedź.

0
  • #10 20 Sty 2013 10:30
    juzewsledz
    Poziom 9  

ostatecznie wybór padł na lark freeme 70.6 oraz program supermemo. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

0
  • #11 25 Kwi 2013 05:58
    unknown1234
    Poziom 2  

Polecam LingLing - ponad 1.000.000 osób na całym świecie używa tej aplikacji autorstwa Polaków.Można uczyć się prawie 1000 nowych słów miesięcznie z angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, chińskiego i tajskiego. Można pobrać za darmo na androida:

play.google.com/store/apps/developer?id=Hepilabs&hl=pl

0
  • #12 28 Paź 2013 23:45
    baarteekk
    Poziom 1  

juzewsledz napisał:
    Poszukuję taniego tableta do 300 zł, na którym chciałbym się uczyć języka angielskiego. Co warto kupić? Zastanawiam się nad Android 4.0 VORDON TABLET 7 cali DUAL CORE 1,5 GHz lub GOCLEVER TAB 7500 TABLET 7" 1GHz 4GB ANDR 404. Oba są na androidzie. W grę wchodzi także Tablet Toshiba Journ.E Touch, które jest z windows ce. A może coś innego godnego polecenia? Czy na tych tabletach będę miał możliwość instalacji supermemo lub profesor henry?

Słyszałem, że są już podręczniki na tabletach do nauki języków. Jakas firma z wrocławia je robi chyba multiedukacja czy jakoś tak.

0
  • #13 10 Cze 2014 11:46
    paroofczak
    Poziom 1  

LingLing naprawdę daje radę :)

0
  • #14 06 Lip 2014 09:04
    tingtongapps
    Poziom 2  

Moi drodzy - mamy dobre wieści - w ciągu 7 dni będzie dostępna wersja na iOS pod tym linkiem:

https://itunes.apple.com/us/app/lingling-learn-english/id878035089?ls=1&mt=8

Również w ciągu 2 miesięcy planujemy wydanie wersji na Windows Phone we wszystkich językach - więc jak ktoś potrzebuje dla siebie lub znajomych to będzie gotowe :).

Zapraszam też na oficjalną stronę Aplikacja do nauki angielskiego - tam znajdziecie wszystkie informacje jak używać tego programu

Planujemy też wprowadzenie wersji tematycznych - macie jakieś specjalne życzenia?

0
  • #15 11 Lip 2014 13:16
    benekpp
    Poziom 15  

Jeżeli chodzi o tablet to już chyba wszystko zostało napisane. Profesora Henry wykorzystywałem głównie na laptopie czy PC-cie. Świetny program, ale nie znalazłem apki obsługującej tablety. Z innych godnych polecenia aplikacji do nauki sprawdź sobie jeszcze:
    - mFiszki - każdy kto uczył się angielskiego chyba zna tą metodę nauki słówek;
    - Test Your English Vocabulary – jest to aplikacja do testowania znajomości języka angielskiego;
    - Practice English Grammar 2 – świetna aplikacja do nauki gramatyki oraz testowania znajomości. Korzystam z niej podczas podróży i zawsze wtedy kiedy mam trochę wolnego czasu.
    Poszukaj jeszcze aplikacji na yourapps.info/aplikacje-na-tablet - jest to jeden z większych portali z recenzjami aplikacji na urządzenia mobilne, w tym edukacyjne.

1