Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Frontera A 2.2 - brak swiatla kabiny po otwarciu drzwi

28 Gru 2012 17:28 2022 3
  • Poziom 7  
    Witam może ktoś mi pomoże ostatnio rozebrałem cala fronterę A z 1997 roku LONG do prania i do odmalowania po złożeniu wszystkiego do kupy przestało działać światło kabiny gdy otwieram drzwi frontery i nie chce tez działać gdy próbuje je włączyć głównym przełącznikiem świateł który jest odpowiedzialny tak ze za światła ( postojowe i do jazdy dziennej te światła działają ) natomiast przy samej lampce tez jest orginalny przełącznik i tam mogę włączać światło kabiny drugi mój problem jest związany z centralnym zamkiem bo tez przestał działać w tym samym czasie co światło kabiny to znaczy po zamknięciu drzwi z pilota czy tez kluczyka zamykają się tylko jedne drzwi kierowcy ostatnio centralny zamek sam się naprawił ale tylko jednorazowo zamkną i otworzył wszystkie drzwi i znowu się zepsuł jestem slaby z elektroniki może ktoś pomoże

Dodano po 19 [minuty]:

:(
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Dobrze. A co do tej pory sam sprawdziłeś? Zasilania? Ciągłość obwodów? Poprawność działania wyłączników w drzwiach? Poprawność montażu po tym całym praniu? Inne?
  • Poziom 7  
    Więc tak ... przelaczniki drzwi sa sprawne, przelacznik swiatel odpowiedzialny tez za swiatlo w aucie - sprawne, zarowka sprawna, moze jakiejs masy brakuje, alboo jakas kostka sie rozlaczyla ? sprawdzalem po kablach i wszystko jest na swoim miejscu, bezpieczniki sprawdzone chyba ze sa jakies dodatkowe, o ktorych nie wiem. Dziwne jest to, ze jak pisalem wczesniej odnosnie centralnego zamka, ze centralny zaczal dzialac na kilka minut, moze to ma cos wspolnego ze swiatlem kabiny?? co to moze byc ??
  • Poziom 7  
    juz po problemie doszedlem do tego przyczyna byl przerwany kabel plusowy przy kostce od strony sasazera pod nogami i to raczej ze starosci KONIEC TEMATU DZIEKI ZA OPINIE