Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Model auta 27mhz poszukuje pilot

09 Sty 2013 21:11 2082 1
  • Poziom 6  
    Mam pytanie czy jest możliwość doboru jakiegoś pilota do tego autka, jest to auto Nikko 27mhz Made in China? Jeśli tak to jaki to ma być i gdzie go mogę zakupić z góry dziękuję za odpowiedzi.

Model auta 27mhz poszukuje pilot Model auta 27mhz poszukuje pilot Model auta 27mhz poszukuje pilot

Moderowany przez Madrik:

Odpowiedź jasna i konkretna. Jesteś wykwalifikowanym leniem, nie chce ci się szukać, wolisz żeby inni podali ci wszystko na tacy.
    4 - posty na forum, wszystkie "Potrzebuję/nie wiem .............. Nie wiem skąd, pomóżcie". Z tego dwa posty - to odrabianie za ciebie prac domowych. Twój problem został opisany w kilkunastu co najmniej tematach na forum.
    Niniejszym, na podstawie regulaminu 3.1.17 - temat zamykam, a ty dostajesz ostrzeżenie.

• Poziom 36  
    Jest to zadanie trudne, bo raczej robi się piloty tak, by się w razie czego nie zakłócały, więc różne kody, itp. Jednak, udało mi się kiedyś sterować samochodzik Dickie z pilota od innego, tej firmy.
    Tak więc, konkretne podanie modelu poszukiwanego pilota jest prawie nierealne, ale możesz poszukać jakiś pilotów Nikko 27MHz, i jest bardzo mały cień szansy, że znajdziesz pasujący (metodą prób), musiałbyś jednak kupić ich kilka, i to za grosze. Możesz poszukać na giełdzie w Słomczynie, tam często mają duże ilości takich pilotów za grosze, ale nigdy nie wiadomo, cyz sprawne, a tym bardziej, na jaką częstotliwość.

Generalnie trudna sprawa.