Witam!
Od jakiegoś czasu mam dziwny problem z klawiaturą. W sumie chodzi o klawisze shift, alt oraz ctrl... Mianowicie wygląda to tak, że jak nacisnę jakiś z w/w klawiszy jego funkcja jest włączona puki nie nacisnę czegoś innego na klawiaturze... Klawisze te działają trochę jak CapsLock. Raz nacisnę i funkcja jest aktywna przy naciśnięciu następnego klawisza. Nie muszę trzymać ich wciśniętych :/ Próbowałem reinstal sterowników do klawiatury, nic nie pomaga. Jest ona podpięta pod PS/2
Od jakiegoś czasu mam dziwny problem z klawiaturą. W sumie chodzi o klawisze shift, alt oraz ctrl... Mianowicie wygląda to tak, że jak nacisnę jakiś z w/w klawiszy jego funkcja jest włączona puki nie nacisnę czegoś innego na klawiaturze... Klawisze te działają trochę jak CapsLock. Raz nacisnę i funkcja jest aktywna przy naciśnięciu następnego klawisza. Nie muszę trzymać ich wciśniętych :/ Próbowałem reinstal sterowników do klawiatury, nic nie pomaga. Jest ona podpięta pod PS/2