Witam , mam przerzutnik schmitta z pętlą histerezy w układzie analogowym. Załączam schemat i wykres dla tego przerzutnika ,rozumiem zasadę działania, tylko mam problem ze wzorami na szerokość
pętli histerezy i na napięcie przełączania. Mam na schemacie napisane ,ale te wzory są złe. Może ktoś mi pomóc.