Panowie mam problem,zaistalowałem program Eclipse, robię krok po kroku wg.filmu Pana Mirka36 ale program pokazuje puste okienko, gdy chce zaznaczyć np: ATMEGA 8, brak jakichkolwiek AVR, co może być tego przyczyną?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamLeszek4848 napisał:Panowie mam problem,zaistalowałem program Eclipse, robię krok po kroku wg.filmu Pana Mirka36 ale program pokazuje puste okienko, gdy chce zaznaczyć np: ATMEGA 8, brak jakichkolwiek AVR, co może być tego przyczyną?
Leszek4848 napisał:To znaczy otwieram eclipse pózniej workspace,wchodzę w zakladkę Help instaler soft plugin się wgrywa i niby wszystko ok ale pojawia się komunikat problem occured