Tak jak w opsie. Didoki kolega zmienił w 3330 i sie mu klawisze podmieniły. Wie ktoś jaka tego jest przyczyna?? JA już dużo fonów robiłem ale takie czary mary mnie jeszcze nie dopadły. Za pomoc bardzo dziękuje.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam