Cześć,
Mam problem z połączeniem urządzeń mobilnych działąjacych na androidzie z neostradą przez WI-FI. Po wpisaniu hasła wyskakuje błąd autoryzacji. Nie wiem czy to problem związany z jakimiś ustawieniami w Tablecie (na smartfonie samsung galaxy ace II też nie mogę się połączyć). Czy to może konfiguracja sieci? Jak i gdzie to zmienić.
Proszę o pomoc.
Mam problem z połączeniem urządzeń mobilnych działąjacych na androidzie z neostradą przez WI-FI. Po wpisaniu hasła wyskakuje błąd autoryzacji. Nie wiem czy to problem związany z jakimiś ustawieniami w Tablecie (na smartfonie samsung galaxy ace II też nie mogę się połączyć). Czy to może konfiguracja sieci? Jak i gdzie to zmienić.
Proszę o pomoc.