logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Samsung Galaxy Tab 2 P5110 - Problem z połączeniem WI-FI

gri4zli 03 Lut 2013 16:07 4476 1
REKLAMA
  • #1 11882937
    gri4zli
    Poziom 9  
    Posty: 5
    Cześć,

    Mam problem z połączeniem urządzeń mobilnych działąjacych na androidzie z neostradą przez WI-FI. Po wpisaniu hasła wyskakuje błąd autoryzacji. Nie wiem czy to problem związany z jakimiś ustawieniami w Tablecie (na smartfonie samsung galaxy ace II też nie mogę się połączyć). Czy to może konfiguracja sieci? Jak i gdzie to zmienić.

    Proszę o pomoc.
  • REKLAMA
  • #2 11887268
    e-pati
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Ocena: 3
    Ja mam problem z Samsung Galaxy Chat. Ponoć po prostu wpisuje się złe hasło sieci i dlatego występuje błąd autoryzacji. Ale u mnie jest sęk w tym, że hasło, które wpisuje wcześniej działało:/ Może coś pokombinuje i wymyślę.
REKLAMA