Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung UE32D5500 - Połączenie z internetem.

bitner 06 Feb 2013 11:46 2214 5
    bitner
    Level 8  
    Witajcie.
    Jeśli chodzi o sprzęt TV i jego funkcje, to dopiero zaczynam widzieć z czym to się je. Póki co nie mam o tym zielonego pojęcia.
    Do rzeczy. Jakiś czas temu kupiłem sobie TV wymieniony w temacie. Wszystko ładnie , fajnie - jak dla mnie udany zakup. Po jakimś czasie zacząłem się interesować jak tu podpiąć internet do tego cudeńka, ale pojęcia zielonego nie mam.
    Jak to zrobić? Lepiej bezpośrednio pod RJ, czy jakiś adapter? Jak skonfigurować? Jak ustawić?
    Z góry dzięki za pomoc.
    slawcioo88
    Level 21  
    Najlepiej przez rj-45 kablem do routera jak w routerze masz ustawione dhcp a zapewne masz to nie zapewne nic nie będziesz musiał ustawiać. Ja do 32eh5300 wpiąłem kabelek i działa.
    bitner
    Level 8  
    Raz próbowałem bezpośrednio kabel podpiąć pod TV i nic nie ruszyło. Koniecznie musi kabel podłączany do TV wychodzić z routera?
    slawcioo88
    Level 21  
    Kabel powinien być prost a nie krosowany, nie wiem jaki masz i jak masz poustawiane, w telewizorze w menu powinna być opcja podłączenia sieci dam wyświetli ewentualne błędy. Masz jeszcze zapewne możliwość dokupienie adaptera wifi ale musisz sprawdzić jaki i ile kosztuje.
    mailo
    Level 26  
    bitner wrote:
    Koniecznie musi kabel podłączany do TV wychodzić z routera?

A jak chcesz zrobić inaczej ?
    bitner
    Level 8  
    No właśnie po to pytam jak, bo nie orientuje się ani trochę.