Na konkretne pasmo 88-108MHz proponuję zbudować oddzielny wzmacniacz. Są w Internecie projekty, także na tranzystorze MOSFET z przestrajanymi filtrami (nie wiem, czy takie coś może być)...
A jeśli chodzi o wyciąganie projektu płytki to można albo plik zapisać w innym formacie (ale odkrywcze, nie?

) - by docelowy program graficzny sobie z nim poradził, albo poprzez zrzut zawartości ekranu (po otwarciu pliku DJVU) - np. klaiwszem 'Print Screen' (zrzut do schowka)...
A proszę bardzo, tylko zmień odpowiednio rozmiar obrazka:
http://www.republika.pl/dykus/pcb.png