Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet Vordon 7 1,5GHz 512RAM - jak odblokować ?

13 Lut 2013 14:13 4944 10
  • Poziom 2  
    Witam, posiadam owego tableta j,w. Otóż sprawa jest taka, że tuż po otrzymaniu go zacząłem w nim szperać (w sensie menu itd.), bateria była na wyczerpaniu, ale zdazylem jeszcze troche sie pobawic i go odlozylem. Pozniej gdy podlaczylem go i wlaczylem, pojawil sie ekran z kłódką i juz go odblokować nie moge.. poprostu jakby ekran nie reagował, a tutaj wystarczy tylko przesunac tą kłódkę.. w tym przypadku nie działa. Było tam cos takiego jak hasło, juz nie pamietam, ale chodzilo o zabezpieczenia, wpisalem slowo "ewa", ktore wyswietla sie teraz na ekranie głownym, ale czy ma jakies znaczenie? Wie ktoś moze w czym problem?
  • Poziom 9  
    Dotyk w ogóle nie działa? Jak tak to raczej serwis, oby nie w Hong Kongu:) Spróbuj jeszcze wejść w recovery. Wyłącz tablet. Włącz, przytrzymując przycisk ciszej w momencie włączania i daj factory reset. Tablet powróci do ustawień domyślnych jak dalej nie będzie działać to serwis.
  • Poziom 2  
    No niestety, tableta będzie trzeba chyba odesłać do serwisu:/
  • Poziom 9  
    Udało Ci się wejść w recovery i zrobić reset?
  • Poziom 2  
    Niestety nie udalo sie. kombinacja tych przyciskow uruchamia tylko tryb awaryjny, jednak dotyk wciaz nie dziala tak jakby ekran startowy byl zablokowany. czy jest mozliwosc ze w jakis sposob zablokowalem sobie tableta, czy sa takiego rodzaju zabezpieczenia? dzieki za pomoc
  • Poziom 1  
    hej
    Mam pytanie co do tematu powyżej.. udało Ci sie zniwelować problem braku reakcji na dotyk w tym tablecie czy byl konieczny serwis?? bo ja mam identyczną sytuacje z tym samym tabletem ,kompletnie nowiutkim,po załadowaniu do pełna dotyk dalej nie działa..:( po wyłączaniu i włączaniu również;/
  • Poziom 2  
    Pewnie jeszcze brales z tego samego źródła? Norpen007? :) Niestety nikomu nie udało sie rozwiązać problemu, ale czekam jeszcze moze komuś się uda coś doradzić..
  • Poziom 12  
    Witam
    Miałam walentynki chciałam strasznie tablet ale wystąpił mały problem.
    A mianowicie mam tablet Vordon prawdo podobnie mid 7-kę i gdy go włączam zaświeca się napis one tab później android i następnie świeci się napis relax z króliczkiem by lfd :( nie wiem co jest nie wiem nawet jak zrobić reset tablet :( zaznaczam że kupiłam go na allegro:(

Poprosiła bym o wskazówki , może trzeba jakieś sterowniki wgrać?

P.S.
    Może macie też jakąś instrukcję obsługi?
  • Moderator Programowanie
    Proszę się skontaktować z biurem obsługi klienta, pod tym adresem email : bok(malpa)vordon.pl, lub poszukać na stronie vordon.pl.
  • Poziom 12  
    arnoldziq napisał:
    Proszę się skontaktować z biurem obsługi klienta, pod tym adresem email : bok(malpa)vordon.pl, lub poszukać na stronie vordon.pl.

Nic nie odpowiadaja :(

• Poziom 43  
    Można próbować zaprogramować flash na nowo - wymagane jest wylutowanie układu i programator.