Witam serdecznie.
Mam problem z przekładnią pasową napędu osprzętu silnika DW8 (alternator+ wspomaganie+klimatyzacja). Podczas pracy silnika z prędkością obrotową około 1000 obrotów na minutę występuje drganie paska pomiędzy sprężarką klimatyzacji a kołem pasowym silnika. Czy jest możliwość zmniejszenia tych wibracji. Dodam, że wymieniono koło pasowe, pasek, rolkę z mimośrodem, oraz rolkę napinacza dynamicznego. Napinacz dynamiczny także został wymieniony. Naciąg paska wyregulowano zgodnie z instrukcją.
Pozdrawiam Krzysiek.
Mam problem z przekładnią pasową napędu osprzętu silnika DW8 (alternator+ wspomaganie+klimatyzacja). Podczas pracy silnika z prędkością obrotową około 1000 obrotów na minutę występuje drganie paska pomiędzy sprężarką klimatyzacji a kołem pasowym silnika. Czy jest możliwość zmniejszenia tych wibracji. Dodam, że wymieniono koło pasowe, pasek, rolkę z mimośrodem, oraz rolkę napinacza dynamicznego. Napinacz dynamiczny także został wymieniony. Naciąg paska wyregulowano zgodnie z instrukcją.
Pozdrawiam Krzysiek.