witam
przy wymianie szczotek z jego prawej strony przy wsuwce do szczotki cos strzelilo i wyskoczyl bezpiecznik pradu na klatce,na poczatku silnik krecil, ale nie mial sily pociagnac bebna,teraz nie kreci wcale
czy ktos wie co to moze byc?
Mod. ROBSON33
Regulamin 3.1.13. (10.9, 15)
Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .
przy wymianie szczotek z jego prawej strony przy wsuwce do szczotki cos strzelilo i wyskoczyl bezpiecznik pradu na klatce,na poczatku silnik krecil, ale nie mial sily pociagnac bebna,teraz nie kreci wcale
czy ktos wie co to moze byc?
Mod. ROBSON33
Regulamin 3.1.13. (10.9, 15)
Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .