witam mam problem z autem Fiat ducato 2,8 jtd z 2005 r .zaczęło się od pęknięcia przewodu paliwowego na powrocie , potem auto ciężko paliło ,zrobiliśmy test na wtryski na przelew okazało sie ze 1 wtrysk leje ,2 trochę a 2 były dobre ,zrobiona regeneracja ,po przejechaniu pary km auto osłabło i i ciężko pali następne 2 wtryski zaczęły lać ,wstawione regenerowane .czyli wszystkie zrobione sprawdzone nie leja ale teraz jest problem z odpaleniem tylko plak ,jak wymieniłem czujnik ciśnienia paliwa na pompie auto odpala na dotyk ale gaśnie po chwili odłącza pompkę w zbiorniku ,sprawdzane ciśnienie na komp. na starym czujniku pokazuje za małe na nowym czujniku za wysokie ,sprawdzana pompka w zbiorniku wszystko ok , podmieniałem czujnik na listwie nic nie daje ,pomocy bo oszaleje