Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

fiat ducato 2,8 jtd - gasnie auto ,odłacza pompke w zbiorniku

07 Mar 2013 20:56 4743 6
  • Poziom 2  
    witam mam problem z autem Fiat ducato 2,8 jtd z 2005 r .zaczęło się od pęknięcia przewodu paliwowego na powrocie , potem auto ciężko paliło ,zrobiliśmy test na wtryski na przelew okazało sie ze 1 wtrysk leje ,2 trochę a 2 były dobre ,zrobiona regeneracja ,po przejechaniu pary km auto osłabło i i ciężko pali następne 2 wtryski zaczęły lać ,wstawione regenerowane .czyli wszystkie zrobione sprawdzone nie leja ale teraz jest problem z odpaleniem tylko plak ,jak wymieniłem czujnik ciśnienia paliwa na pompie auto odpala na dotyk ale gaśnie po chwili odłącza pompkę w zbiorniku ,sprawdzane ciśnienie na komp. na starym czujniku pokazuje za małe na nowym czujniku za wysokie ,sprawdzana pompka w zbiorniku wszystko ok , podmieniałem czujnik na listwie nic nie daje ,pomocy bo oszaleje :cry:
  • Poziom 39  
    Wtryski najpewniej źle zrobione. Można się pokusić o sprawdzenie dobrym manometrem ciśenienia wychodzącego z pompy ciśnieniea.
  • Admin grupy Samochody
    bodzik_k napisał:
    pomocy bo oszaleje
    Spokojnie bo jeszcze jakiegoś zawału dostaniesz.Wyciągnij regulator z pompy i go porządnie przedmuchaj sprężonym powietrzem.
  • Poziom 2  
    Witam dzięki śliczne za porady biorę się za czyszczenie regulatorów
  • Poziom 2  
    Witam dalej mam problem z fiatem Ducato 2,8 JTD 150 konny silnik , jak wcześniej pisałem nie znalazłem rozwiązania ,auto pali ale gaśnie po 2 minutach komputer pokazuje czujnik ciśnienia paliwa rozdzielacz paliwa ,wymieniłem wszystko co się dało czyli wtryski ,czujnik na pompie czujnik na listwie , pompka w zbiorniku , pompa wysokiego ciśnienia i dalej to samo ,pomocy
  • Admin grupy Samochody
    Dlaczego wymieniasz na pałę.Dlaczego nie weźmiesz miernika i nie sprawdzisz co się dzieje na czujniku ciśnienia? Dlaczego nie robisz diagnostyki- nie stawiasz diagnozy tylko wymieniasz?
  • Poziom 14  
    A wtyczki na wtryskach są sprawne, a okablowanie na poszczególnych czujnikach sprawdzone?