Mam wieczne problemy ze swoją skrzynią AS-TRONIC w DAFie XF 480 E3
Zacząłem się zastanawiać nad przeróbką na manuala. Czy ktoś może mi podpowiedzieć czy to jest możliwe ?
Chcę aby ktoś się wypowiedział na temat techniczny a nie finansowy, może są jakieś warsztaty które to wykonują...
Z góry dziękuję za odpowiedź
Zacząłem się zastanawiać nad przeróbką na manuala. Czy ktoś może mi podpowiedzieć czy to jest możliwe ?
Chcę aby ktoś się wypowiedział na temat techniczny a nie finansowy, może są jakieś warsztaty które to wykonują...
Z góry dziękuję za odpowiedź