Witam, mam pralkę Bosh maxx 6, problem jest taki że w ogóle nie działa, po ustawieniu programu w ogóle nie reaguje, tak jakby nie była włączona do prądu, mimo że jest. Jaki może być problem?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tambozena211 napisał:Jaki moze byc problem?