Witam mam telewizor LG MODEL 32LS3400-ZC i w prawym górnym rogu w pilocie mam guzik TV/RADIO gdy Wciskam tan przycisk wyskakuje mi ""nie wykryto MODUŁU CI"" a wczoraj przed wyłączeniem NAZIEMNEJ TELEWIZJI ANALOGOWEJ ten guzik nie reagował wcale. I teraz moje pytanie jak zrobić radio ?? czy muszę kupić ten moduł CI ??? czy tylko on wystarczy ?? czy zrobić to za pomocą tego ROZDZIELACZA I ANTENY FM ?? jak radzicie ?? https://obrazki.elektroda.pl/1168105000_1363711294.jpg