Witam.
1. Czy to normalne w philipsie 3010 z softem 6.02 dla wszystkich szachownic , po odłączeniu zasilania na ok 12 godz. znikają klucze z listy kanałów i trzeba listę wgrywać od nowa? Jeśli jest coś uszkodzone to co?
2. tuner co jakiś czas się resetuje co może być przyczyną?
Dziękuję i pozdrawiam.
1. Czy to normalne w philipsie 3010 z softem 6.02 dla wszystkich szachownic , po odłączeniu zasilania na ok 12 godz. znikają klucze z listy kanałów i trzeba listę wgrywać od nowa? Jeśli jest coś uszkodzone to co?
2. tuner co jakiś czas się resetuje co może być przyczyną?
Dziękuję i pozdrawiam.