Witam, posiadam Nikona d70s z uszkodzoną lampą błyskową. Lampa otwiera się, zaczep porusza się (przód, tył) i nie błyska. Tak jakby aparat nie widział, że lampa jest otwarta. Czy istnieje jakiś sposób by nie mając wiedzy na temat elektroniki znależć przyczynę?