logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jaka antena pokojowa DVB-T2 do odbioru telewizji naziemnej w Białymstoku?

adrianoz 03 Kwi 2013 09:37 4833 10
REKLAMA
  • #1 12147874
    adrianoz
    Poziom 21  
    Posty: 994
    Pomógł: 2
    Ocena: 32
    Witam

    Jaka antene pokojową kupić do odbioru telewizji naziemnej. Dekoder juz jest i na kablu zwyklym antenowym łapie 8 kanałów. Miejsce Białystok miasto. Prosze o model a najlepiej linki do anten ktore mozna by bylo kupic.

    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 12147957
    kizek
    Poziom 35  
    Posty: 2343
    Pomógł: 288
    Ocena: 487
    www.sat-charts.eu
    www.dvbtmap.eu
    www.emitel.pl
    www.dipol.com.pl
    http://emi.emitel.pl/EMITEL/przeglad_obiektow.aspx
    www.dipol.com.pl/dobor_anteny_do_odbioru_naziemnej_telewizji_cyfrowej_dvb-t__bib217.htm
    www.emitel.pl/jakwybracantene-poradnik.pdf-68518
  • REKLAMA
  • #3 12147995
    ArtMedia
    Poziom 27  
    Posty: 787
    Pomógł: 98
    Ocena: 64
    Witam serdecznie.

    Jaka to dokładnie lokalizacja, piętro, strona świata na która wychodzą okna?
    Pozdrawiam.

    Sebastian
  • #4 12148055
    adrianoz
    Poziom 21  
    Posty: 994
    Pomógł: 2
    Ocena: 32
    Bialystok, parter, okno wychodzące na północ!

    Pisownia!
    [_P_]
  • #5 12148255
    ArtMedia
    Poziom 27  
    Posty: 787
    Pomógł: 98
    Ocena: 64
    Białystok jest mały ale nie aż tak aby odgadnąć lokalizację.
    Potrzebne są współrzędne geograficzne albo adres bez numeru mieszkania.
    Pozdrawiam.

    Sebastian
  • REKLAMA
  • #6 12148317
    adrianoz
    Poziom 21  
    Posty: 994
    Pomógł: 2
    Ocena: 32
    Swobodna 5
  • REKLAMA
  • #7 12148901
    ArtMedia
    Poziom 27  
    Posty: 787
    Pomógł: 98
    Ocena: 64
    Niezła lokalizacja na odbiór na pokojowej z Krynic. Właściwie dowolna antena pokojowa bez wzmacniacza powinna dać radę. Z tym, że antena a nie atrapa anteny.
    Pokojowa, siatkowa bez wzmacniacza itp. powinna się sprawdzić. Wygląda to mniej więcej tak:
    Jaka antena pokojowa DVB-T2 do odbioru telewizji naziemnej w Białymstoku?
    Z Cieszyńskiej raczej nie będzie: "łapać" ale to tylko tymczasowy nadajnik. Latem b.r. wszystko będzie już z Krynic.
    Pozdrawiam.

    Sebastian
  • #8 12149024
    adrianoz
    Poziom 21  
    Posty: 994
    Pomógł: 2
    Ocena: 32
    Mógłbyś podać jakiś link do anteny konkretnej, może z allegro coś? Będę wdzięczny.

    I jak już ją będę miał to po prostu postawić i podłączyć w stronę Krynic i będzie ok tak?


    Regulamin pkt 3.1.17 i pkt 3.1.14.
    3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.
    3.1.14. Zabronione jest publikowanie wpisów niezgodnych z tematyką danego forum lub wątku dyskusji.

    [SP5ANJ]
  • #9 12149042
    irekr
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 9683
    Pomógł: 1192
    Ocena: 1237
    Latem to już będzie "pozamiatanie". 17go czerwca Białystok idzie pod nóż....
  • #10 12149053
    ArtMedia
    Poziom 27  
    Posty: 787
    Pomógł: 98
    Ocena: 64
    Linku nie podam. Wpisz w Google: "pokojowa siatkowa". Jeśli nie znajdziesz bez wzmacniacza możesz kupić ze wzmacniaczem i jeśli będą problemy, dokupić symetryzator i zwyczajna wtyczkę antenową. Podmienić i spróbować jeszcze raz.
    Pozdrawiam.

    Sebastian
  • #11 12149975
    adrianoz
    Poziom 21  
    Posty: 994
    Pomógł: 2
    Ocena: 32
    A co szkodzi wzmacniacz?
    Któraś z tych?:
    http://allegro.pl/mocna-antena-tv-dvb-t-pokojowa-dpm-siatkowa-44db-i311448390.html

    http://allegro.pl/antena-siatkowa-dvb-t-pokojowa-z-zasilaczem-regul-i309949789.html


    Regulamin pkt 3.1.18 .
    3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).
    W jednym temacie 3 razy przypomnienia o regulaminie - proszę ponownie zapoznać się z regulaminem tego Forum.
    Temat ZAMYKAM w celu umożliwienia przestudiowania regulaminu.
    [SP5ANJ]

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik poszukuje anteny pokojowej do odbioru telewizji naziemnej w Białymstoku, gdzie obecnie odbiera 8 kanałów za pomocą zwykłego kabla antenowego. W odpowiedziach zasugerowano, że lokalizacja (parter, okno na północ) jest korzystna dla odbioru. Rekomendowane są anteny pokojowe, w tym siatkowe bez wzmacniacza, które powinny działać w tej lokalizacji. Użytkownik prosił o konkretne modele anten, a w odpowiedziach podano linki do ofert na Allegro oraz porady dotyczące wzmacniaczy. Wskazano również, że latem 2023 roku zmiany w nadajnikach mogą poprawić jakość odbioru.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA