Mam problem z ekspresem jak wyżej. Po dokonaniu okresowego czyszczenia (m.in. odwapnianie, czyszczenie zaparzacza, wymiecenie wszelkich pozostałości po kawie, tym razem połączone z okresową wymianą filtra do wody) przy próbie zrobienia kawy sprawiał wrażenie zapowietrzonego, po czym słychać było coś w stylu głośnego pyknięcia po stronie po której znajduje się pojemnik na mleko. Teraz ekspres parzy zwykłą kawę (bez mleka) i podaje gorącą wodę (chociaż przy podawaniu wody pod ekspresem zbiera się trochę wody, jakby skądś wyciekała), ale nie wytwarza pary, nie podaje i nie spienia mleka. Co może być tego przyczyną?