Prosze o pomoc.
Mam pewne zadania które muszę zrobić może ktoś jest w stanie mi pomóc:
1. zbudowąc wykorzystując przerzutnik typu D dwukierunkowy rejestr szerergowo-szeregowy z możliwością blokowania przesuwu informacji.
2.Zaprojektować układ sumująco/odejmujący dwie liczby 8-bitowe w kodzie grey'a wykorzystując pakiet Multisim.
To pierwsze zadanko tez trzeba przedstawic w multisimie, może ktoś chociąż zna jakieś linki które opisują chociąz podobne zagadnienia.
Marcin
Mam pewne zadania które muszę zrobić może ktoś jest w stanie mi pomóc:
1. zbudowąc wykorzystując przerzutnik typu D dwukierunkowy rejestr szerergowo-szeregowy z możliwością blokowania przesuwu informacji.
2.Zaprojektować układ sumująco/odejmujący dwie liczby 8-bitowe w kodzie grey'a wykorzystując pakiet Multisim.
To pierwsze zadanko tez trzeba przedstawic w multisimie, może ktoś chociąż zna jakieś linki które opisują chociąz podobne zagadnienia.
Marcin