Witam, znajomy przywiózł z Niemiec radio do sprintera, kupił to gdzieś na giełdzie ale nie sprawdził czy działa. Po oględzinach zwarcie miał stabilizator L5952 i końcówka mocy TDA8569Q. Radio odpaliło i działa wszystko poza tym że nie ma dźwięku w głośnikach. Może miał ktoś z kolegów takie radio na warsztacie, byłbym wdzięczny za jakieś sugestie i pomoc.