Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem - Livebox tp blokuje niektóre strony internetowe.

23 Kwi 2013 17:07 1821 3
  • Poziom 8  
    Cześć, mam od kilkunastu godzin problem z wchodzeniem na niektóre strony internetowe (na razie odkryłem te dwie: no-ip.com, kag2d.com). Nie mogę również połączyć się z serwerami hamachi. Korzystam z liveboxa tp. Gdy próbuję odtworzyć je w przeglądarce, wywala mi komunikat: Przeglądarka Google Chrome nie mogła się połączyć ze stroną kag2d.com. To samo dzieje się w innych przeglądarkach. Mogę bez problemu wejść na obydwie strony korzystając z proxy bądź innego internetu. Od rana szukam po różnych forach, lecz nie znalazłem żadnego rozwiązania.

Wyniki pingowania jednego z adresów:
    Cytat:
    C:\Users\Admin>ping kag2d.com

Badanie kag2d.com [67.23.118.179] z 32 bajtami danych:
    Upłynął limit czasu żądania.

Statystyka badania ping dla 67.23.118.179:
    Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 0, Utracone = 4
    (100% straty),
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Może masz problem z MTU. Efekt właśnie taki. Pingnij strony które ci nie działają.
  • Poziom 8  
    harkonnen napisał:
    Może masz problem z MTU. Efekt właśnie taki. Pingnij strony które ci nie działają.

Wkleiłem jeden z pingów w głównym poście, ale to raczej problem ze strony orange. voitek1 podał link do tematu na forum orange, coraz więcej osób skarży się na ten sam problem, niektórzy dzwonili do konsultantów, ale nie dostali żadnej sensownego rozwiązania poza cierpliwością. Poczekam jeszcze z dzień na odpowiedź od jednego z moderatorów na forum z orange.

Na razie używam proxy, ale opóźnienie jest okropne :/

Moderator już się wypowiedział, napisał:
    Cytat:
    strony nie są specjalnie blokowane. Problem obecnie jest analizowany. Czas usunięcia nie jest znany.
    Przepraszamy za utrudnienia.

W takim razie problem nie leży po mojej stronie. Dziękuję za pomoc.