Pytanie może banalne ale wcale nie proste
Mam ten tv w domu kilka lat i sobie spoko działa. jest kablówka i ostanio panwie zaczeli mocno zmieniac kanały, cos dodawac, cos usuwać. W konu wyszło ze połowy kanałów nie było. Zostalem zobligowany do znalezienia i ustawienia nowych kanałów i chyba mi nie wyszło bo zepsulem całkiem. Mam teraz kilka pierwszych kanałów tvp 1 tvp2 polsat tvn, pozniej dziure az do 15 kanału i dalej juz w całkowice innej kolejnosci czesc innych kanałow. siedzie juz ze trzy godziny i nie wiem jak to dziadostwo zaprogramować. jak tv był kiedys przywieziony to tez na tym sie głowili dobrych kilka godzin jak poustawic kanały. Zmienilem menu z niemca na anglieski bo niemieckiego nie kumam. na siec nie widze zadncyh instrukcji jak to zaprogramować. jeslo ktos juz z tym walczył to proszę o instrukcje.