Podłączyłem kabel RS232 z przeplotem do tunera i laptopa z myślą o programowaniu ale nic się nie dzieje. Proszę krok po kroku opisać co mam uczynić , czy właściwy kabel zainstalowałem ,czy konieczny jest do tego pilot.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamJerzy Turlej napisał:Działa źle
Jerzy Turlej napisał:przestał działać na pilota
Jerzy Turlej napisał:nie mogę uruchomić niektórych programów.
Jerzy Turlej napisał:Pilot jest sprawny bo działa na takim samym tunerze.