Po długich poszukiwaniach programatorów w sieci mam następujące pytania
-Do procków PIC wybrałem programator Picuś
-Do 51 wybrałem http://programator.elektroda.net/
-a do AVR mam pytanie
Czym różnią się dwa programatory do AVR
ten http://www.freepgs.com/robkry/?t=avr910 a zwykły kablowy który łączy port z prockiem.
i czy może by coś innego lepszego doradziliście do PIC , 51 lub AVR
Dzięki.
-Do procków PIC wybrałem programator Picuś
-Do 51 wybrałem http://programator.elektroda.net/
-a do AVR mam pytanie
Czym różnią się dwa programatory do AVR
ten http://www.freepgs.com/robkry/?t=avr910 a zwykły kablowy który łączy port z prockiem.
i czy może by coś innego lepszego doradziliście do PIC , 51 lub AVR
Dzięki.