Witam Państwa bardzo serdecznie!
Mam problem - w jednym odziedziczonym po znajomych z Kanady sprzęcie mam takie gniazdko. To urządzenie to agregat prądotwórczy. Ma on dwa wyjścia 120V i jedno 240V 14.5A
Pytanie, czy można do tego jakąś przejściówkę załatwić. Czy spotkał się ktoś z takim wymysłem? W instukcji napisali, że to AC Powet Twist-Lock receptacle
Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
pozdrawiam
Mam problem - w jednym odziedziczonym po znajomych z Kanady sprzęcie mam takie gniazdko. To urządzenie to agregat prądotwórczy. Ma on dwa wyjścia 120V i jedno 240V 14.5A
Pytanie, czy można do tego jakąś przejściówkę załatwić. Czy spotkał się ktoś z takim wymysłem? W instukcji napisali, że to AC Powet Twist-Lock receptacle
Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
pozdrawiam