Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda - problem z kluczykiem

27 Lut 2005 20:13 2696 10
  • Poziom 10  
    Witam

Mam problem z uruchomieniem Mazdy 323F (2001), brak jest oryginalnego kluczyka z transponderem, moze ktos rozwiazal juz podobny problem ?

pozdrawiam k
  • Poziom 21  
    Witam
    Bez wizyty w serwisie Mazdy się nie obejdzie.Dopasują kluczyk i go zaadoptują do imo samochodu to najrozsądniejsze wyście.
  • Poziom 10  
    oczywiscie wizyta w serwisie jest "najprostrzym" rozwiazaniem ale uwazam ze im wiecej wiemy o swoim samochodzie tym lepiej

mam nadziej ze znajda sie na forum ludzie ktorzy podmieniali kluczyk w Mazdzie, tzn. komplet antenke i kluczyk z transponderem

pozdrawiam k
  • Poziom 25  
    Dorobic kluczyk to nie problem. Tylko musisz znac procedure jego adaptacji w immo. Sproboj spytac w serwisie :-)
  • Poziom 10  
    dokladnie chodzi o adaptacje lub dopasowanie lub odlaczenie immo - wierze ze bez serwisu tez mozna to zrobic i szukam dalej :)

pozdrawiam k
  • Poziom 21  
    Podaj dokładniejsze dane odnośnie silnika bo to za mało co by coś znaleźć. :)
  • Poziom 10  
    Mazda 323F
    Rok produkcji 2001
    Silnik 1,6 16V
    Numer silnika ZM531...

Sterownik immobilizera TC91675G2B

pozdrawiam k
  • Poziom 14  
    serwis potrzebny bo moze byc imobilajzer w kluczyku,moze byc kodowany
  • Poziom 11  
    słuchaj korno bez słowa kodowego mozesz pomazyc o zakodowaniu tego klucza a z tego co wiem nie uzyskasz go tak łatwo.
  • Poziom 11  
    Mazda na dorobinym kluczyku najpierw zgasnie przy zaplonie ale jak sie ja przegazuje to bedzie chodzic przynajmniej mi chodzi