Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaką wybrać kartę graficzną?

Luigi7 27 Feb 2005 21:22 1209 9
    Luigi7
    Level 16  
    Zastanawiam się nad kupnem nowej karty graficznej w cenie do 600zł jaką byście mi doradzili? zastanawiałem się nad GF 5700FX Ultra i RADEON 9600XT która jest lepsza?
    Luigi7
    Level 16  
    A mógłby mi ktoś podać więcej informacji?
    GRYZZLI2004
    Level 15  
    Polecam Radeona 9600 - sprzęt dobry i po zainwestowaniu w chłodzenie można z niego jeszcze troche wycisnąć:)
    Luigi7
    Level 16  
    A co sądzicie o Gigabyte GeForce 6600?
    Pozdrawiam
    brzuch0
    Level 17  
    Na allegro sa za 500 zł radeony 9800 pro mediona, które sa warte tej ceny . Jezeli nie chcesz kupować na allegro to bierz gf 6600
    Luigi7
    Level 16  
    Poczekam troche i może sobie kupie gf6600GT jak stanieją.
    leon1964
    Level 12  
    Jak za taką cenę to szczerze polecam jakiegoś GF6600. Jak narazie ja niewidzę konkurenta w tym przedziale cenowym. Najtańsze wersje można już kupić po niecałe 500 zł ale raczej polecam te droższe. Najważniejsze są częstotliwości taktowania i na to musisz głównie patrzeć.
    kolczasty
    Level 14  
    Witam wszystkich, ja osobiście używam GF MX440 i starcza. Może to i zabytek ale należy zadać pytanie do czego chcesz wykorzystać czy obróbka filmów, super gry, lub coś mniej wymagającego. Pozatym sprzęt z wyższej półki za pół roku spadnie cenowo wiec uważm zasadny wybór czegoś średniego a resztę dożucić w pamięć