#1 12342055 24 Maj 2013 21:38 Przemfm Przemfm Poziom 1 Posty: 1 Autor tematu Post #1 12342055 24 Maj 2013 21:38 Mam problem ze zmywarką nie włącza się i wyświetlają się kody E1 i F4 pomóżcie jeśli ktoś wie o co chodzi węże są drożne filtr czysty .
#2 12351977 27 Maj 2013 18:20 eeban eeban Specjalista AGD Posty: 6425 Pomógł: 385 Ocena: 1497 Pomocny post? (0) Post #2 12351977 27 Maj 2013 18:20 problem z pompą myjącą jeśli to F4F1
#3 14694891 15 Maj 2015 11:03 Arek.gl Arek.gl Poziom 12 Posty: 45 Pomógł: 1 Ocena: 63 Pomocny post? (+2) Post #3 14694891 15 Maj 2015 11:03 Witam . Proszę o rozwinięcie tego temat ponieważ u mnie po wymianie grzałki oraz pompy kod F4 E1 nadal się wyświetla nie nie sposób go skasować.