Witam, mam pytanie, potrzebuje obliczyć pobór mocy w mieszkaniu. Mam obecnie standardowe podłączenie do energetyki ,a mój pobór mocy wynosi 4 [kW]. Wymieniam jednak elektrykę ponieważ chce zrobić ogrzewanie i ciepłą wodę na prąd. Jednak nie wiąże się to tylko z wymianą kabli elektrycznych itp ale muszę zwiększyć limit poboru mocy od dostawcy. 4 [kW]jest standardem stosowanym wszędzie, a jak mam obliczyć zapotrzebowanie teraz? Dodając moc każdego urządzenia do siebie? Są jakieś standardy? Jak to się liczy?