Witam
Jakiś czas temu zacząłem zabawę z procesorami
Na start uczyłem się na attiny2313 lecz teraz przeniosłem się na atmega32 i mam pewne problemy a co za tym idzie pytania
Czy atmege32 mogę programować tak jak attiny ?
Podczas wgrywania i zczytywania programów pojawia się błąd ":ERROR: wrong write count : 1 " i "Chip differs at bytes adress : 00000"
Nie wiem co to oznacza ... (nigdzie nie znalazłem)
I chciałem napisać program aby sprawdzić czy dobrze się wgrywa do procesora (wiem wstyd że taki program
)
Kod programu:
no i nie działa ...
Teraz zwątpiłem czy coś napisałem nie tam ? czy może po prostu program się nie wgrał ?
Pozdrawiam
Mateusz
Jakiś czas temu zacząłem zabawę z procesorami
Na start uczyłem się na attiny2313 lecz teraz przeniosłem się na atmega32 i mam pewne problemy a co za tym idzie pytania
Czy atmege32 mogę programować tak jak attiny ?
Podczas wgrywania i zczytywania programów pojawia się błąd ":ERROR: wrong write count : 1 " i "Chip differs at bytes adress : 00000"
Nie wiem co to oznacza ... (nigdzie nie znalazłem)
I chciałem napisać program aby sprawdzić czy dobrze się wgrywa do procesora (wiem wstyd że taki program
Kod programu:
Kod: text
no i nie działa ...
Teraz zwątpiłem czy coś napisałem nie tam ? czy może po prostu program się nie wgrał ?
Pozdrawiam
Mateusz