Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Obsługa klienta Netware... jak odinstalować?

developer986 30 May 2013 14:37 2865 8
    developer986
    Level 8  
    Witam wszystkich, zupełnie jak w temacie, proszę Was o pomoc w odinstalowaniu obsługi klienta Netware. Wiem że takich tematów już kilka było, lecz w żadnym z nich nie znalazłem rozwiązania. Proszę Was o pomoc gdyż na moim laptopie jest 5 kont i nie każdy musi znać moje hasło żeby zalogować się na swoje konto
    dt1
    Admin of Computers group
    Witaj,
    Klient netware jest składnikiem używanego przez Ciebie połączenia sieciowego i właśnie we właściwościach połączenia sieciowego musisz go usunąć. Połączenia sieciowe znajdziesz w panelu sterowania -> połączenia sieciowe (Win 2000/XP) lub w centrum sieci i udostępniania (Vista/7).
    developer986
    Level 8  
    I tu mam problem: Obsługa klienta Netware... jak odinstalować?

Dodano po 13 [minuty]:

Kurde no... i co ja mam teraz zrobić?? konta są a nie moge się na nie zalogować..
    Matuzalem
    Level 43  
    A może jednak zechciałbyś potrakować nas nie jak Amerykanów i zamiast obrazkami raczyć napisał dokładnie w czym, z czym i jaki masz problem?
    developer986
    Level 8  
    Oczywiście, tak więc mój problem polega na tym że dziś włączyłem laptopa (winXP) i zamiast okna powitalnego z listą użytkowników wyświetliło mi się małe okno logowania, zupełnie jak w starszych Windowsach. Znalazłem w panelu sterowania opcję zmiany wyglądu okna logowania, lecz po chwili wyświetliło mi się okno z napisem: "Usługa klienta systemu Microsoft NetWare wyłączyła opcję ekranu powitalnego, aby odblokować ekran powitalny usuń usługę klienta systemu NetWare." I tutaj zasięgnąłem rady internetu: spróbowałem kilku komend w wierszu polecenia, usunięcie kilku kluczy w rejestrze systemu ale to na nic. Spróbowałem również metody podanej przez kolegę powyżej (panel sterowania, połączenia sieciowe, właściwości) lecz tam w ogóle nie ma takiego składnika jak NetWare... I na tym właśnie polega mój problem. Bardzo proszę o możliwą pomoc.
    developer986
    Level 8  
    %SystemRoot%\system32\SETUP.EXE /f /i%SystemRoot%\system32\ncpashel.inf /T NTN_InstallMode = DEINSTALL /T NTN_Origination = DEINSTALL /T NTN_Infname = %SystemRoot%\system32\oemnsvnw.inf /T NTN_SRCPATH = %SystemRoot%\system32 /T NTN_Infoption = NWWKSTA
    oraz: c:\windows\system32\NWC.cpl

Rejestr: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall
    klucz: NetMeeting
    developer986
    Level 8  
    Rozumiem więc że nie ma żadnego rozwiązania, tak?