W.w magnetovidzie nie wyrzuca kasety ,klapka kasety nie otwiera (nie wiem co ma otwierac ? -brak schematu zlozeniowego ) a dzwignie prowadzace tasme <po prawej stronie > wypadaja (czy maja jakies zabezpieczenie ? ) Co czynic ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam