#1 1281232 02 Mar 2005 22:54 Mariusz033 Mariusz033 Poziom 2 Posty: 4 Autor tematu Post #1 1281232 02 Mar 2005 22:54 Przy zakupie kopiarki jakie podstawowe jej "cechy" powinno się brać pod uwagę???
#2 1281411 02 Mar 2005 23:50 Stef.krak1 Stef.krak1 Poziom 14 Posty: 134 Pomógł: 7 Pomocny post? (0) Post #2 1281411 02 Mar 2005 23:50 Musisz podać do czego będziesz uzywał kopiarki. Biuro, usługi czy użytek domowy, a co za tym idzie ile kopii średnio na m-c zamierzasz wykonywać. Dopiero po tej informacji można coś poradzić.
#3 1281469 03 Mar 2005 00:10 aras123 aras123 Poziom 20 Posty: 495 Pomógł: 20 Ocena: 25 Pomocny post? (0) Post #3 1281469 03 Mar 2005 00:10 powinieneś jeszcze określić swoje potrzeby czyli podajniki , ilość kaset, moduł drukarki ect ewentualnie swoje możliwości jeśli masz zamiar wykonywać większą ilość kopii to ważniejsze od ceny zakupu jest awaryjność i koszty eksploatacji (całkowitej nie tylko toneru)