logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Panasonic TX-P55VT60 - Mała plamka (smuga) na ekranie

KarolW86 16 Cze 2013 17:32 1812 4
REKLAMA
  • #1 12422759
    KarolW86
    Poziom 9  
    Posty: 7
    Witam.
    Niedawno zakupiłem telewizor plazmowy Panasonic TX-P55VT60. Na początku tego nie zauważyłem więc ciężko mi powiedzieć czy było tak od nowości, ale teraz (po 2 tygodniach) zauważyłem mała plamkę/ smugę na ekranie, która jest widoczna lepiej jak telewizor jest wyłączony. Wygląda to trochę jak zaschnięta plama po jakimś płynie, albo jak kropla benzyny w wodzie. Próbowałem to zmazać ściereczką na mokro, ale wogle nie schodzi, więc doszedłem do wniosku, że musi to być pod szkłem od matrycy. Teraz pytanie, co z tym robić, bo domyślam się, że takie małe coś nie podlega gwarancji, bo nie przeszkadza to w oglądaniu. Chciałem wiedzieć, czy da się to jakoś zlikwidować?
  • REKLAMA
  • #2 12422913
    DominTR3B
    Poziom 27  
    Posty: 764
    Pomógł: 85
    Ocena: 90
    Może wyschnie ,nic nie zrobisz bo jest to nieopłacalne.
  • REKLAMA
  • #3 12423880
    mirex
    Poziom 43  
    Posty: 21794
    Pomógł: 1950
    Ocena: 1987
    DominTR3B napisał:
    Może wyschnie ,nic nie zrobisz bo jest to nieopłacalne.


    Co jest nieopłacalne kolego DominTR3B??
    Co wyschnie?

    Zadałeś sobie chociaż trud przeczytania - dokładnego - wypowiedzi autora?
    Rozumiesz o co chodzi, czy klepiesz sobie w klawiaturę?
  • REKLAMA
  • #4 12425163
    DominTR3B
    Poziom 27  
    Posty: 764
    Pomógł: 85
    Ocena: 90
    Wymiana matrycy lub jej ryzykowne rozebranie jest nieopłacalne jeśli kolega twierdzi że to mało przeszkadza.
  • #5 12425941
    mirex
    Poziom 43  
    Posty: 21794
    Pomógł: 1950
    Ocena: 1987
    Przeczytam za ciebie, szanowny kolego!
    KarolW86 napisał:
    Niedawno zakupiłem telewizor plazmowy Panasonic TX-P55VT60
    KarolW86 napisał:
    ciężko mi powiedzieć czy było tak od nowości, ale teraz (po 2 tygodniach)


    Coś ci to mówi, czy nadal nic?
    Czy tak, czy tak - nie masz pojęcia, nie pisz!

    Dodatkowo - skoro już się tu pojawiłeś, czekam na rozwinięcie wątku w związku z moim pytaniem
    mirex napisał:
    Co wyschnie?

    A było to pytanie dotyczące:
    DominTR3B napisał:
    Może wyschnie

    Rozumiem, że chodzi o tą "plamę".
REKLAMA