Witam.
Niedawno zakupiłem telewizor plazmowy Panasonic TX-P55VT60. Na początku tego nie zauważyłem więc ciężko mi powiedzieć czy było tak od nowości, ale teraz (po 2 tygodniach) zauważyłem mała plamkę/ smugę na ekranie, która jest widoczna lepiej jak telewizor jest wyłączony. Wygląda to trochę jak zaschnięta plama po jakimś płynie, albo jak kropla benzyny w wodzie. Próbowałem to zmazać ściereczką na mokro, ale wogle nie schodzi, więc doszedłem do wniosku, że musi to być pod szkłem od matrycy. Teraz pytanie, co z tym robić, bo domyślam się, że takie małe coś nie podlega gwarancji, bo nie przeszkadza to w oglądaniu. Chciałem wiedzieć, czy da się to jakoś zlikwidować?
Niedawno zakupiłem telewizor plazmowy Panasonic TX-P55VT60. Na początku tego nie zauważyłem więc ciężko mi powiedzieć czy było tak od nowości, ale teraz (po 2 tygodniach) zauważyłem mała plamkę/ smugę na ekranie, która jest widoczna lepiej jak telewizor jest wyłączony. Wygląda to trochę jak zaschnięta plama po jakimś płynie, albo jak kropla benzyny w wodzie. Próbowałem to zmazać ściereczką na mokro, ale wogle nie schodzi, więc doszedłem do wniosku, że musi to być pod szkłem od matrycy. Teraz pytanie, co z tym robić, bo domyślam się, że takie małe coś nie podlega gwarancji, bo nie przeszkadza to w oglądaniu. Chciałem wiedzieć, czy da się to jakoś zlikwidować?