jest tu programik antiwirusowy do telefoników jesli komus potrzeby to prosze bardzo
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tampuchbeary_1 napisał:na 6610 to ty chyba antywirusa nie potrzebujesz-tam jest zamknięty soft bez mozliwości zewnętrznej modyfikacji. antywirusy sa przydatne tylko na symbiana. no chyba żebym się mylił ale nie sądze....