Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pytanie do fachowców od Clariona

majk 06 Mar 2005 19:28 1208 2
  • #1 06 Mar 2005 19:28
    majk
    Poziom 12  

Witam
    dostałem fajne radio od kolegi Clarion DRX 9255 uszkodzone obejrzałem i spodobało mi się od razu lubie " zabytki " bo według mnie najlepiej grają , siadłem ochoczo do naprawy i co się okazało uszkodzony sterownik wywietlacza OKI CI200V-01 6262IOIV mała dziurka. Potem zaczełem szukać info w necie a tu do kompletu jest przetwornica DC-DC - przecież to jest DECK to po co przetwornica do wyswietlacza przecież jest wielka jak radio. Jeżeli ktoś posiada w co wątpie to interesował by mnie schemat ew info jakie napięcia z tej przetwornicy wychodzą. Zakupił bym też sterowinik wyświetlacza.
    pozdrawiam wszystkich dłubaczy

0 2
  • #2 07 Mar 2005 16:50
    djlj24
    Spec od car audio

No ładne cacka. A teraz inna ciekawsza sprawa. Kiedyś mnie o to coś pytał jeden gość. Potem ktoś mu DC-DC konwertera zrobił. I co ciekawe to przetwornica 12V na +/- 15V ponoć była.
    Ładny to ma wyświetlacz jak radia McIntosh (pewnie 95% uczestników tego forum nawet nie wie, że McIntosh robi radia).
    A i jest jak pisałem, nawet na przetwornicy masz napis +15V -15V, w tej chwili patrzę na zdjęcia. Czyli cały analog symetryczny. Na pewno lepiej zagra niż Pioneer akwarium z delfinami.

Dodano po 13 [minuty]:

http://park8.wakwak.com/~hilo/audio/ps/dc2dc.gif rozwiązanie

0
  • Pomocny post
    #3 08 Mar 2005 10:03
    djlj24
    Spec od car audio

Moduły przetwornic (na schemacie jest taka) produkuje i sprzedaje KONEL s.c. ul. G. Zapolskiej 38, 30-126 Kraków - taka przetwornica ma symbol C-12/+-15

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo