Witam anbylem an allegro radio jako uszkodzone !!!! ma uciete kable od zmieniarki i jeszcze jeden obok reszta 3 pary chinch'y jest i teraz tak panel sie obraca ale nic nie wiedac na wyswietlaczu !!! ktos mi powiedzial ze to radio ma zewnetrzna przetwornice do wyswietlacza poniewaz to jest wyswietlacz zarowy czy jest jakas szansa dobrac jaks przetwornice gzdei to kupic jak zrobic z czego wyciagnac jesli jest mozliewa pomkoc to bardzo bym prosil !!!!
Dodano po 1 [godziny] 26 [minuty]:
Jesli mial by ktos taka przetwornice to bardzo chetnie odkupie !!!!!
Dodano po 5 [godziny] 57 [minuty]:
MOze chociaz ktos mi podpowie od czego mozna zastosowac jaks przetwornice
Dodano po 1 [godziny] 26 [minuty]:
Jesli mial by ktos taka przetwornice to bardzo chetnie odkupie !!!!!
Dodano po 5 [godziny] 57 [minuty]:
MOze chociaz ktos mi podpowie od czego mozna zastosowac jaks przetwornice