Witam Wszystkich
Mam chyba dość nietypowe pytanie, bo nigdzie nie znalazłem takowego info.
Szukam informacji na temat zamiennika centralki brc elegant51.
Wiem ze można ja zastąpić zwykłym "stag 2w" ale niestety nie posiada on wskaźnika ilości lpg, a jednak przydało by się mieć coś takiego wiec gdyby mi ktoś mógł podpowiedzieć, co by podeszło jako zamiennik to byłbym wdzięczny (chyba że komuś leży niepotrzebny oryginał, bo na allegro pustki)
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
Mam chyba dość nietypowe pytanie, bo nigdzie nie znalazłem takowego info.
Szukam informacji na temat zamiennika centralki brc elegant51.
Wiem ze można ja zastąpić zwykłym "stag 2w" ale niestety nie posiada on wskaźnika ilości lpg, a jednak przydało by się mieć coś takiego wiec gdyby mi ktoś mógł podpowiedzieć, co by podeszło jako zamiennik to byłbym wdzięczny (chyba że komuś leży niepotrzebny oryginał, bo na allegro pustki)
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam