Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung GALAXY CHAT GT-B5330 i aktualizacja do Android 4.1.2 Jelly Bean w Play?

10 Sie 2013 21:11 4401 7

• Poziom 10  
    Witam,

Posiadam telefon Samsung GALAXY CHAT GT-B5330 z sieci Play. Niestety Play nie śpieszy się z wydaniem brindowanej aktualizacji rom'u do Android 4.1.2 Jelly Bean.

Wpadłem więc na pomysł wgrania niebrindowanego rom'u, tylko pytanie z skąd taki po polsku pobrać i jak go zainstalować w telefonie? Czy i jak zainstalować rom w tym modelu z karty SD?

PS> link do forum Play: http://forumplay.pl/showthread.php/7341-Samsu...tualizacja-do-Android-4-1-2-Jelly-Bean-w-Play
  • Poziom 11  
    Na stronie firmowej Samsunga Android 4.1.2 widnieje do pobrania tylko brandowany dla sieci Plus wydany w maju 2013. Co ciekawe ani na tej stronie ani na dwóch innych z software Samsunga nie ma Jelly Beana niebrandowanego dla Polski.

• Poziom 10  
    A jest coś co obsługuje Polski (do wyboru) ? :D
  • Poziom 11  
    Można wybrać firmware 4.1.2 czeskie lub włoskie wydane w maju, które to wersje obsługują język polski i nie są brandowane. Oznaczenie wersji B5330XXUBME1.

• Poziom 10  
    ok, a ktoś ma jakiś link do romu i procedury? Bardzo fajnie jak bym mógł wgrać rom po prostu do kastę SD i zainstalować z poziomu telefonu bez komputera. :) (mam win8 i nie widzi mi telefonu).
  • Poziom 11  
    Oryginalny soft wgrasz tylko z komputera poprzez program Odin. Komputer nie widzi telefonu bo może nie masz wgranych odpowiednich sterowników.
    Żeby wiedzieć co nieco przeczytaj to: Link

• Poziom 10  
    Niestety to nie stery, tylko system :( Windows 8 nie widział od samego początku telefonu. W win 7 działa :D

Microsoft coś zrobił w 8ce by Andriod nie był kompatybilny. Kies nie działa, stery USB też.
    Pisałem o tym tu: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2585741.html
    Ale bez odzewu.
  • Użytkownik usunął konto