Co może być powodem że pompa nie stwarza ciśnienia na wtryski.Odkręciłem rurki przy pompie i podczas krecenia nie podaje ropy.elektrozawór sprawdziłem paliwo pociągłem z bańki .Zastanawiam się czy nie trzeba napompować pompką ręczną paliwa na zasilanie pompy może sie zapowietrzyła.Z rurki powrotnej jak kręce to leci paliwo też ciągnie bo musze dolewać .Doradcie co to może być.