Witam.
Karta MicroSD 8GB marki Kingston nie działa :c
A więc tak. Wszystko zaczeło się gdy przełożyłem ją do telefonu kolegi.
Do tamtej pory śmigała. Jak włożyłem z powrotem do swojego to już nie.
Telefon nie czyta karty. Inne telefony też. Przy podłączeniu do adaptera na dwóch różnych komputerach, po prostu się przywieszają i jakby długo coś ładują. Karta w adapterze robi się ciepła. (Dodam że adapter działa.)
Chciałbym przywrócić kartę do stanu używalności. Mogę z niej utracić dane, lub nie. Po prostu chciałbym ją naprawić.
Proszę o pomoc.
Dodano po 15 [minuty]:
Podczas wybierania dysku w DMDE 2.4.6 również się zawiesza programik sam, podobnie jak explorer Windowsa. ;C
Karta MicroSD 8GB marki Kingston nie działa :c
A więc tak. Wszystko zaczeło się gdy przełożyłem ją do telefonu kolegi.
Do tamtej pory śmigała. Jak włożyłem z powrotem do swojego to już nie.
Telefon nie czyta karty. Inne telefony też. Przy podłączeniu do adaptera na dwóch różnych komputerach, po prostu się przywieszają i jakby długo coś ładują. Karta w adapterze robi się ciepła. (Dodam że adapter działa.)
Chciałbym przywrócić kartę do stanu używalności. Mogę z niej utracić dane, lub nie. Po prostu chciałbym ją naprawić.
Proszę o pomoc.
Dodano po 15 [minuty]:
Podczas wybierania dysku w DMDE 2.4.6 również się zawiesza programik sam, podobnie jak explorer Windowsa. ;C