Witam, problem polega na tym że z dolnego ramienia spryskującego nie leci woda. Górne ramie jest w porządku. Jak by było mało problemów to jeszcze byłem tak sprytny że zablokowałem zamek drzwiczek żeby sprawdzić czy faktycznie jest problem z dolnym ramieniem i zamek teraz nie chce puścić więc drzwiczek nie można zamknąć
. Zmywarka już została spisana na straty więc mam wolną rękę.