Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka SIEMENS SD13IT1S - Nie pompuje wody dołem

TxC 20 Sie 2013 19:46 2625 3
  • #1 20 Sie 2013 19:46
    TxC
    Poziom 11  

Witam, problem polega na tym że z dolnego ramienia spryskującego nie leci woda. Górne ramie jest w porządku. Jak by było mało problemów to jeszcze byłem tak sprytny że zablokowałem zamek drzwiczek żeby sprawdzić czy faktycznie jest problem z dolnym ramieniem i zamek teraz nie chce puścić więc drzwiczek nie można zamknąć :D . Zmywarka już została spisana na straty więc mam wolną rękę.

0 3
  • #2 21 Sie 2013 13:28
    txxc
    Poziom 9  

Może ktoś chociaż podpowie jak do tego szukać części?

0
  • #3 22 Sie 2013 07:22
    Stefciu_B
    Specjalista AGD

txxc napisał:
    Może ktoś chociaż podpowie jak do tego szukać części?

Obawiam się, że z zakupem części pozostaje Ci tylko serwis, wejdź na stronę Bosch'a znajdziesz tam namiary telefoniczne do serwisu.

0
  • #4 27 Kwi 2014 17:55
    TxC
    Poziom 11  

Problem był w silniczku obracającym blokiem zaworowym - był spalony i się nie obrazcał więc woda była podawana tylko na górne śmigło (w tych zmywarkach woda jest podawana raz na górę a raz na dół).
    Życzliwy kolega z forum sprzedał mi używkę w przystępnej cenie wraz z zamkiem i zmywara śmiga do dzisiaj :)

Dla zobrazowania załączam fotki:
    Zmywarka SIEMENS SD13IT1S - Nie pompuje wody dołem Zmywarka SIEMENS SD13IT1S - Nie pompuje wody dołem Zmywarka SIEMENS SD13IT1S - Nie pompuje wody dołem Zmywarka SIEMENS SD13IT1S - Nie pompuje wody dołem Zmywarka SIEMENS SD13IT1S - Nie pompuje wody dołem Zmywarka SIEMENS SD13IT1S - Nie pompuje wody dołem

0
  Szukaj w 5mln produktów