logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Windows 8 - ograniczony dostępdo katalogów medialnych

Jap 21 Sie 2013 08:29 591 0
REKLAMA
  • #1 12650299
    Jap
    Poziom 29  
    Posty: 2142
    Pomógł: 114
    Ocena: 654
    Cześć
    Podpowiedzcie coś bo mnie już jasna anielka trafia. Otóż po reinstalacji W8 (bo się tak ładnie posypał po 2 miesiącach użytkowania) mam następujący problem:

    dostęp do katalogów z plikami muzycznymi i zdjęciami utworzonymi przez użytkownika A jest zablokowany dla użytkownika B. Pojawia się napis, że obecnie nie ma dostępu do katalogu ale po kliknięciu na "Kontynuuj" dostęp będzie udzielony na stałe. Niestety po restarcie kompa dostęp znika.

    Oba kona A i B są ustawione jako administratorzy.

    Dopatrzyłem się różnic we właściwościach katalogu - otóż w zakładce Zabezpieczenia na profilu użytkownika A widzę, że dostęp mają między innymi administratorzy. Z profilu użytkownika B pomimo, iż dostęp mają administratorzy widzę jeszcze użytkownika A.

    Ręce mi opadają... może to normalne i w W7 już takie cyrki były (ja przesiadłem się z XP). Idzie to jakoś poratować?
  • REKLAMA
REKLAMA