Pralka ARDO SED 810 . Swieci się tylko pokrętło pralki na panelu woda wlewa sie do bębna i pompa na dole odsysająca wodę pracuje cały czas. Silnik sie nie kręci.Wymieniłem triaka BTB04 /był zwarty/ na BTA16 poprawiłem zimne luty i jedną przerwaną ścieżkę. Niestety nie dało to efektów. Bardzo bym prosił o jakąś doradę lub pomysł