logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Młotowiertarka MAC ALLISTER 710 RH - wytapia jedną ze szczotek.

Pieter95 21 Sie 2013 22:23 5211 4
REKLAMA
  • #1 12653475
    Pieter95
    Poziom 9  
    Posty: 8
    Ocena: 1
    Witam.
    Mam młotowiertarkę MAC ALLISTER 710 RH, i notorycznie wytapia jedną ze szczotek węglowych i iskrzy na niej. W ciągu 10sekund pracy szczotka zostaje stopiona. Jaka może być tego przyczyna ?
  • REKLAMA
  • #2 12653495
    voytalo
    Poziom 25  
    Posty: 833
    Pomógł: 61
    Ocena: 130
    To mi wygląda na uszkodzony komutator.
  • REKLAMA
  • #3 12653582
    Jacek1983rr
    Poziom 24  
    Posty: 560
    Pomógł: 50
    Ocena: 367
    Jeżeli tylko jedna szczotka iskrzy to albo stojan masz uszkodzony albo sprężyna zbyt słabo dociska to komutatora. Chociaż stawiam na to pierwsze.
  • REKLAMA
  • #4 12659070
    zelkolektor
    Poziom 12  
    Posty: 41
    Pomógł: 2
    Ocena: 20
    Jak jest stojan uszkodzony to tez z dwoch iskrzy sprawdz wirnik jak bedzie dobry
    to zmierz opor stojana czy maja jednakowy opor i nie zblizony koło zera
  • #5 17037782
    lewandi
    Poziom 12  
    Posty: 66
    Ocena: 6
    Dzień Dobry
    Przepraszam,że po czasie, ale czy naprawił Pan tą wiertarkę?
    Mnie ostatnio taka sama upadła i szukam uszkodzonej , ale z dobrą obudową.
REKLAMA