Witam.
Mam młotowiertarkę MAC ALLISTER 710 RH, i notorycznie wytapia jedną ze szczotek węglowych i iskrzy na niej. W ciągu 10sekund pracy szczotka zostaje stopiona. Jaka może być tego przyczyna ?
Mam młotowiertarkę MAC ALLISTER 710 RH, i notorycznie wytapia jedną ze szczotek węglowych i iskrzy na niej. W ciągu 10sekund pracy szczotka zostaje stopiona. Jaka może być tego przyczyna ?