Mam problem z tym monitorem.
Im większa rozdzielczość i częstotliwość to obraz coraz mocniej drga (rozmazuje sie jakby zakłucało coś ).
Przy niskiej rozdzielczości i częstotliwości to jest mało widoczne to.
Miał kotś coś podobnego ?
Dzieki
Im większa rozdzielczość i częstotliwość to obraz coraz mocniej drga (rozmazuje sie jakby zakłucało coś ).
Przy niskiej rozdzielczości i częstotliwości to jest mało widoczne to.
Miał kotś coś podobnego ?
Dzieki